Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Od ponad 30 lat pomagamy ubierać się kobietom i mężczyznom o okrąglejszych kształtach. Wiemy jak trudno jest o modę plus size, która byłaby wygodna, a zarazem elegancka i ponadczasowa. W naszej ofercie posiadamy ubrania w rozmiarach od 44 do 62 (od XL do nawet 7XL), które pozwolą skompletować strój każdemu, bez względu na rozmiar. Nietypowe rozmiary (powyżej 72 rozmiaru) możemy także zamówić na indywidualne życzenie.

Sklep Puszysta Pani to świat stylowych kolekcji, nowoczesnego designu i klasycznych trendów. Wyobraź sobie, że jest miejsce, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz… Ubierzemy każdego, kto nas odwiedzi.

W każdej kolekcji znajdziesz ubrania na różne okazje, zarówno do pracy, na spotkanie biznesowe jak i odzież sportową. Nasz sklep rozwiązuje problem ubierania się osób tęgich. Posiadamy szeroki asortyment ubrań uznanych producentów mody z Europy Zachodniej, a także z Polski. Od nas wyjdziesz z kompletną garderobą począwszy od bielizny, przez odzież wierzchnią a na dodatkach skończywszy. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pomoc naszego personelu, który ma wieloletnie doświadczenie w doborze ubrań.