Sklep

Nasz sklep rozwiązuje problem ubierania się osób tęgich. Posiadamy szeroki asortyment ubrań uznanych producentów mody z Europy Zachodniej, a także z Polski. Od nas wyjdziesz z kompletną garderobą począwszy od bielizny, przez odzież wierzchnią, a na dodatkach skończywszy. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pomoc naszego personelu, który ma wieloletnie doświadczenie w doborze ubrań.

Puszysta wnetrze2

Aranżując nową przestrzeń chcieliśmy stworzyć przyjazny sklep. Naszym celem było zagospodarowanie sklepu tak, aby klient mógł w wygodny sposób zapoznać się z asortymentem ubrań. Odwiedzając salon Puszysta Pani można robić zakupy w spokoju. Przekonasz się, że kupno odzieży plus size może być przyjemnością.

Puszysta przymierzalnie

W kwietniu otworzyliśmy nowy butik. Mamy nadzieję, że nasi stali i nowi klienci docenią komfortowe i wygodne przymierzalnie. Duże lustra pozwalają na swobodne sprawdzenie czy ubrania leżą jak ulał. Chcieliśmy, aby kupowanie ubrań było przyjemnością, dlatego stworzyliśmy przestronne, ale zarazem i dyskretne przestrzenie, gdzie klient będzie mógł wygodnie przymierzyć strój i skorzystać z porady naszych ekspedientek.

 

puszysta zespol

Ważna jest dla nas nie tylko wysoka jakość naszych produktów, ale również najwyższy poziom obsługi każdego klienta. Nasze ekspedientki chętnie pomogą wybrać najodpowiedniejszy strój dla Ciebie. Dopasujemy kolor, rozmiar i styl do Twoich potrzeb.